• Главная
  • Рубрики
  • Все сочинения
Экзаменационные сочинения > Скачать сочинения > Найпростіші засоби захисту органів дихання

 

Найпростіші засоби захисту органів дихання

Мета: ознайомити учнів з призначенням най простіших засобів захисту органів дихання. Сформувати уявлення про виготовлення та правила користування ватно-марлевими пов’язками та проти пильними масками. Виховувати уважність, пунктуальність розвивати самостійність у діях школярів. Обладнання: Набір матеріалів та інструментів для пошиття ватно-марлевої пов’язки.

Хід уроку І. Організація класу ІІ. Повторення вивченого: — Які засоби захисту органів дихання тобі відомі? — Коли та як слід ними користуватися? ІІІ. Мотивація навчальної діяльності: Запитання до учнів — Як ви будете діяти коли виникне загроза життю та здоров’ю, а у вас не буде ні респіратора ні протигаза.

Діти висловлюють свої думки. На сьогоднішньому занятті ми ознайомимося з най простішими засобами захисту органів дихання, адже зараження навколишнього середовища сильно діючими отруйними і радіоактивними речовинами може призвести до тяжких наслідків. Особливо небезпечно коли ці речовини потрапляють в легені людини, щоб вони не потрапили до органів дихання, необхідно прикрити рот і ніс такими захисними матеріалами котрі очистять атмосферне повітря від шкідливих домішок. Для захисту органів дихання, як ви знаєте, використовують протигаз та респіратор. ІV. Вивчення нового матеріалу: Бесіда медичної сестри.

Уразі відсутності протигаза чи респіратора можна самостійно виготовити і успішно користуватися простими засобами захисту, до яких відносять: протипильну тканинну маску і ватно-марлеве пов’язку . Протипильна тканинна маска виготовляється з тканини складеної у чотири — п’ять шарів. Для верхнього шару використовується бязь, штапельне полотно, трикотаж.

Для внутрішніх фланель, бавовняна, або вовняна тканина з начесами . Маска складається з двох основних частин корпусу та міцного кріплення. В корпусі на рівні очей вирізають отвір куди вставляють скло, кріплення маски виготовляється з одного шару будь-якої матерії.

Щільність прилягання маски до лоба забезпечується гумкою, кінці якої пришивають до верхніх корпусів маски. Сьогодні на уроці ми будемо виготовляти ватно-марлеву пов’язку. Перед тим як приступити до виконання роботи повторимо правила безпечного користування голкою, ножицями. Маску виготовляють таким чином : 1. Беремо шматок марлі розміром 80-40 см. 2. На середину кладемо шар вати товщиною1-2см, шириною 15-20 см, довжиною 20-30см.

3. Потім вільні краї по довженні марлі загинають з обох кінців на шар вати, а кінці розрізують приблизно на 20-30 см утворюючи 2 пари зав’язок. Самостійна робота дітей. Медична сестра надає індивідуальну допомогу дітям.

Практична робота: Накладання на обличчя ватно-марлевої пов’язки. Маску слід накладати таким чином , що було закрито нижню частину підборіддя, а верхній краї закривав ніс і доходи до очних впадин. Нижні кінці зав’язують на тім’ї, а верхні на потилиці за вухами.

Для захисту очей використовують захисні протипильні окуляри, щоб уникнути попадання зараженого повітря всі нещільності поміж пов’язками закладають ватою. Робота в парах: діти допомагають один одному одягнути ватно-марлеву пов’язку. Гра Хто швидше та правильніше одягне пов’язку

V. Підсумок заняття: Де на вашу думку ви можете використати ватно-марлеву пов’язку? Чи варто тримати в домашній аптечці її? Чим на вашу думку можна замінити ватно-марлеву пов’язку у випадку термінового захисту органів дихання?



Найпростіші засоби захисту органів дихання

Другие сочинения по теме:

  1. Готові до захисту Вітчизни 18 лютого 2014 року в районному будинку культури міста П’ятихатки відбулися традиційні змагання між командами юнаків шкіл міста з військово-прикладних...
  2. Методична розробка уроку з теми: «Військово — історичні правові та політичні основи захисту «Вітчизни» Методична розробка уроку з теми: «Військово-історичні, правові та політичні основизахисту Вітчизни»Мета: заохочувати учнів до вивчення предмета «Захист вітчизни» та розпалювати...
  3. Комплекс вправ для дітей. Гімнастика дихання Комплекс упражнений для детей по дыхательной гимнастике Автор Н. В. Рыжова Покатай карандаш Ребенку предлагается вдохнуть через нос и, выдыхая...
  4. Провідні засоби індивідуалізації персонажів роману «Пригоди Олівера Твіста» Характеристика образу Олівера Твіста. Соціальна дієвість творчості Діккенса Мета: допомогти учням з’ясувати ідейно-художні особливості образу головного героя роману, майстерність автора...
  5. Ідея й художні засоби її втілення в поемі С. А. Єсеніна «Ганна снегина» Твір по літературі: Ідея й художні засоби її втілення в поемі С. А. Єсеніна «Ганна снегина» Геній завжди народний А....
  6. Засоби виразності декоративного мистецтва. Композиція «Вазон» Комунальний заклад «Нікопольська гімназія № 7» Образотворче мистецтво, 5 клас Урок №15 Вчитель Ємець А. А. Тема. Засоби виразності декоративного...
  7. Зображально-виражальні засоби в поезії Володимира Сосюри «Любіть Україну» Драматичною була доля поезії В. Сосюри «Любіть Україну». Вона стала причиною безпідставних звинувачень поета у націоналізмі. Автор прагнув осмислити, збагнути...
  8. Виражальні засоби в «Патетичній сонаті» Миколи Куліша «Патетична соната» великою мірою ідейно випливає з «Народного Малахія»: Ілько, поет, який називає себе «Я» — наче продовження самого Малахія....
  9. Поясніть природу сміху та назвіть засоби комічного у творі Мольєра «Міщанин-шляхтич» Мольєр — літературний псевдонім Жана Батіста Поклена, видатного французького драматурга і театрального діяча. Він народився у 1622 році в Парижі...
  10. Стенли Ипкисс — клерк, що знайшов маску Локи з фільму «Маска» Стенли Ипкисс — клерк, що знайшов маску Локи з фільму «Маска» Стенли Ипкисс — невдаха, дрібний клерк, що працює в...
  11. Консультація для батьків Ви запитували :Які права мають батьки щодо доступу і Контролю за роботою дитячого садка? Ми відповідаємо: З метою узгодження в...
  12. Календарне планування з трудового навчаня. Варіативний модуль Технологія художнього випалювання для 5 — 6 класів № П/п Дата Назва програмового матеріалу К. сть Год. Прим. Варіативний модуль Технологія художнього випалювання 6клас 16 1 Вступ 1...
  13. ПЛАН РОБОТИ на квітень 2014 року Квітень Організаційна робота Навчально-виховна робота Спортивно-масова робота Робота з педкадрами Фінансово-господарська Контроль Підготовка до перевідних іспитів Першість ДЮСШ з футболу....
  14. УРОК № 4 Тема. Різні види курсорів. Клавіші керування курсором. Мета: Повторити назви пристроїв ПК і їх призначення; ознайомити учнів із клавішами керування...
  15. Герой комедии К. Гольдони «Слуга двух господ» Первоначальный вариант написан как сценарий импровизационного спектакля «комедии дель арте» для выдающегося комика этого жанра Антонио Сакки, выступавшего под сценическим...
  16. Загартування організму Загартування — основний засіб профілактики простудних захворювань, який підвищує фізичну працездатність людини, знижує рівень захворюваності, зміцнює здоров’я. Це система заходів,...
  17. Закріплення знань про види речень за метою висловлювання. Складання розповіді «День народження» за поданим планом Мета : систематизувати й закріпити знання учнів про речення; вчити будувати речення різних тестів; розвивати мовлення дітей; виховувати культуру стосунків...
  18. Цифрове телебачення в Україні На сьогодні в Україні розбудовано три загальнонаціональні та одну регіональну мережі ефірного цифрового телебачення стандарту DVB-T2 MPEG-4. Загальна кількість частотних...
  19. Перевірка знань творчості О. Довженка Перев Ірка знань кіноповістей Довженка «Україна в огні» та «Зачарована Десна» 1.Хто з братів загинув першим 2.Про кого говорить Довженко...
  20. Термометр Практична робота Тема: Термометр. Практична робота . Мета:формувати поняття «термометр — прилад для вимірювання температури», дати уявлення про його будову, види термометрів,...
« «Вернуть любовь» анализ стихотворения Северянина
«Ася», анализ повести Ивана Сергеевича Тургенева »



  • Новые сочинения:

    • Урок розвитку усного зв’язного мовлення. 5 клас
    • Сочинение Творческий путь писателя — Александр Иванович Куприн
    • Сочинение на тему Все профессии Важны
    • Обрыв краткое содержание
    • Літературна творчість Лермонтова в період юності
    • О стихотворении Николая Заболоцкого «Журавли»
    • В. Быков «Сотников»
    • Сочинение по повести Куприна «Олеся»
    • А я вам говорю, что нет
    • Сочинение на тему Мой любимый фильм
Обратная связь | Карта сайта


© 2009-2019 | Экзаменационные сочинения