• Главная
  • Рубрики
  • Все сочинения
Экзаменационные сочинения > Готовые сочинения > Урок з читання

 

Урок з читання

Урок з читання Тема. Вступ до розділу «Байка» Езоп «Двоє приятелів і ведмідь» 4 — Б клас Вчитель: Крайник В. І. Мета: актуалізувати й розширити знання дітей про байку як жанр, удосконалювати уміння структурувати текст, виділяти головну думку — мораль, збагачувати мовний за пас, розвивати мислення та пам’ять, виховувати моральні цінності — взаємодопомоги. Хід уроку I Організаційний момент II Вправи на розвиток та підвищення техніки читання Читання учнями деформованого тексту на картках. Перевірка правильності прочитаного — вголос читає один учень.

III Підготовка до вивчення нової теми 1. Складання асоціаційного куща за словом «Жанр» 2. Розгадування кросворда для з ;ясування теми уроку — Приміщення, якому зберігаються книги. — Літери будь-якої мови, написані в певному порядку. — Пташка, що квилить над морем. — Місто, в якому похований Т. Шевченко. — Вчить як на світі жить. Визначення поняття «байка» /відповіді дітей/ Вчитель зачитує поняття «байка» за тлумачним словником. IV Повідомлення теми, мети уроку Мотивація навчальної діяльності V Робота над темою уроку Робота в групах/ за номерами/ 1 гр. Назвіть відомих байкарів./Л.

Глібов, І. Крилов, В. Поліщук/ 2 гр. Назвіть байки, які вивчали раніше./ «Лебідь, щука і рак», «Коник-стрибунець», «Чиж та голуб», «Лев та миша», «Павучок». З гр. Назвіть героїв байок. — Сьогодні прочитаємо байку першого в світі байкаря Езопа «Двоє приятелів та ведмідь» а) розповідь підготовлених учнів про Езопа. б) самостійне читання тексту с.53-54 в) — що ще з прочитаного дізналися нового про Езопа? г) — знайдіть і прочитайте, як називають повчальний висновок байки? /мораль/ VI Робота над байкою 1.Метод «Передбачення» — Давайте спробуємо за назвою передбачити, про що йтиметься у байці? 2.Читання байки підготовленим учнем. — Чи справдились передбачення? — Що співпало?

Що — ні? 3.Словникова робота Відсіч — Оговтався — прийшов до тями. Бурмило — жартівливе прозвисько ведмедя.

Має слушність-тут: правий. 4.Ознайомлення з байкою самостійно. 5. Підготуйте запитання за змістом Наприклад: — Хто дійові особи? — Куди йшли приятелі? — Який у них був настрій? — Якими були дії приятелів, коли з;явився ведмідь? 6.Читання «ланцюжком» з попереднім завданням: — Чи можна назвати цих приятелів друзями?

Чому? 7. Поділ байки на частини — Пригадайте будову тексту Знаходження зачину, основної частини, кінцівки. — Вчитель: — Байка починається і закінчується діалогом — Чи з однаковою інтонацією слід читати слова приятелів в обох діалогах? (у 1 діалозі один чоловік був упевненим, зневажливо поставився до сумнівів приятеля. Другий був стривоженим, передчував щось недобре.

У кінці байки 1 чоловік висловив здивування. А другий — упевненість) 8. Робота над виразністю. Читання питальних, окличних речень з відповідною інтонацією. 9. Читання байки в особах.

10.Робота по варіантах 1в. Знайти слова байки, що стали прислів’ями, приказками. Рятувати власну…шкіру.

Друзі пізнаються…в біді. Ти ба,….який розумний. 2в. Вибрати риси характеру, що засуджуються Зв.

Вибрати риси характеру, що схвалюються. Самовпевненість Розсудливість Страх Нещирість Швидка реакція Заздрощі Сміливість 11.Вибіркове читання — Знайдіть слова. що розкривають мораль байки. — Які знаєте прислів’я про дружбу?/робота в парах/ Змагання парами. — Які з них співзвучні з головною думкою байки? — Чи може подія описана в байці, бути реальною? Чому?/ведмеді не зачіпають мертвих/ 12.Робота над малюнком. — Який епізод байки ви бачите зображеним на малюнку? — Якими словами з байки можна підписати?

V Підсумок уроку — Чого навчає ця байка? — Що нового дізналися? — Що найбільш сподобалось?



Урок з читання

Другие сочинения по теме:

  1. Відкритий урок читання за методикою «Читання та письмо для розвитку критичного мислення» у 4-А класі Тема: В. Сухомлинський «Посиротив» Мета. Формувати навички правильного свідомого виразного чи-тання, вчити усвідомлювати залежність результатів від дій і вчинків; розвивати інтерес до читання, логічне...
  2. Відкритий урок читання Комунальний заклад » Нікопольська спеціалізована школа I — III ступенів №5″ Конспект уроку читання 2 клас » Скринька українських казок....
  3. Скоромовки, прислів’я, приказки, загадки. Урок українського читання 3 клас Урок українського читання, 3 клас. Тема: Скоромовки. Прислів’я, приказки. Загадки. Мета: Збагатити знання дітей про малі жанри усної народної творчості,...
  4. Виразне читання напам’ять віршів поетів «срібної доби» Мета: допомогти учням глибше усвідомити ідейно-художній зміст віршів російських поетів; розвивати навички виразного, вдумливого читання поезії на па м’ять, обгрунтовування...
  5. «Первоцвіти» Урок позакласного читання Тема. Урок позакласного Читання «Первоцвіти» . Мета: поглибити знання про дикорослі ранньоквітучі квіти, вдосконалювати навички Читання, роботи в групах; виховувати...
  6. Урок читання 4 клас Тема. Василь Сухомлинський «Усмішка» Мета. Актуалізувати і розширити знання дітей про життя і творчість видатного українського педагога і письменника; виховувати...
  7. Урок позакласного читання. Новели О. Генрі Мета : розширити коло читання учнів, познайомити з гуманістичними творами про життя звичайних людей; навчити уважно ставитись до людини; вдосконалювати...
  8. Бернс. «чесна бідність». Виразне читання напам’ять Мета: через виразне читання допомогти учням усвідомити ідейно-художню цінність твору; розвивати пам’ять учнів, творчу уяву, ораторські здібності, вміння відстоювати свою...
  9. Басьо. Виразне читання хоку напам’ять Мета: за допомогою засобів виразного читання сприяти усвідомленню учнями глибинного змісту та художньої довершеності японських віршів; розвивати творчу уяву, навички...
  10. Читання прикладів на множення. Назви чисел при множенні. Задачі на множення Мета : ознайомити учнів з назвами чисел при множенні, вправляти ;» . читанні прикладів на множення; формувати уявлення про можливість...
  11. Позакласне читання 2 клас Тема. Осінь — окраса року Мета : викликати у дітей інтерес до читання, захоплення красою опису осені, вміння поетів словами,...
  12. Позакласне читання. твір Антона Павловича Чехова «Вишневий сад» Мета: допомогти учням з’ясувати зміст, ідейно-художні особливості самостійно прочитаного твору; усвідомити особливості чеховських п’єс; розвивати навички самостійного читання, аналізу драматичних...
  13. 3клас Урок Тема. Багатогранність розвитку музики Тема. Багатогранність розвитку музики. Мета: вчити визначати поєднання в одному музичному творі різноманітних прийомів розвитку; поглибити знання основних засобів музичної...
  14. Таблиця вичитки програми в початкових класах Предмети І семестр ІІ семестр За рік План Фактично План Фактично План Фактично Українська мова Аудіювання Діалог Усний твір Усний...
  15. Навчання грамоти Навчання грамоти 16.10.12 1 — Б класс І. Актуалізація опорних знань учнів 1. Бесіда за матеріалами уроку читання. — Яку...
  16. Положення про міський конкурс «Квітневі читання» Аргументованість вибору теми — 5 балів Повнота розкриття теми — 5 балів Наявність теоретичної та експериментальної частини, виділення об’єкта дослідження...
  17. Бесіда з позакласного читання за твором а. П. Чехова «Вишневий сад» Мета: допомогти учням з’ясувати зміст, ідейно-художні особливості самостійно прочитаного твору; усвідомити значення п’єс Чехова; розвивати навички самостійного читання, аналізу драматичних...
  18. Тематична атестація з теорії літератури, зміст прочитаних байок ХІД УРОКУ I. оголошення мети уроку II. ознайомлення із завданнями для атестації III. Виконання роботи (у письмовій або усній формі)...
  19. Тематичне оцінювання (контрольна робота). Підсумки роботи над твором за оповіданням М. Шолохова «Доля людини» Мета : контроль знань учнів; вдосконалення навичок роботи над будьякою темою, стимулювання висловлювання особистих думок і поглядів; виховання культури писемного...
  20. УРОК № 4 Тема. Різні види курсорів. Клавіші керування курсором. Мета: Повторити назви пристроїв ПК і їх призначення; ознайомити учнів із клавішами керування...
« Сочинение про Деда Мороза
Образ России и народа в поэме Н. В. Гоголя «Мертвые души» »



  • Новые сочинения:

    • Урок розвитку усного зв’язного мовлення. 5 клас
    • Сочинение Творческий путь писателя — Александр Иванович Куприн
    • Сочинение на тему Все профессии Важны
    • Обрыв краткое содержание
    • Літературна творчість Лермонтова в період юності
    • О стихотворении Николая Заболоцкого «Журавли»
    • В. Быков «Сотников»
    • Сочинение по повести Куприна «Олеся»
    • А я вам говорю, что нет
    • Сочинение на тему Мой любимый фильм
Обратная связь | Карта сайта


© 2009-2019 | Экзаменационные сочинения