• Главная
  • Рубрики
  • Все сочинения
Экзаменационные сочинения > Сочинения по литературе > Інтегрований урок інформатика + «Я і Україна» «Кругообіг води в природі»

 

Інтегрований урок інформатика + «Я і Україна» «Кругообіг води в природі»

План — конспект інтегрованого уроку з курсу «Я і Україна» + інформатика з використанням комп’ютерних технологій проведеного у 3 — А класі КЗ «НСЗШ» № 6 Тема: Кругообіг води в природі Тема: Кругообіг води в природі. Використання комп’ютерних технологій. Мета: — формувати уявлення про кругообіг води в природі, про перетворення води з одного смаку в інший, вміння бачити і встановлювати залежність між компонентами природи, розвивати світоглядні уявлення школярів ; — удосконалювати навички роботи на комп’ютері — розвивати естетичні смаки.

Обладнання: сигнальні картки, символічні зображення явищ природи, ТЗН, грам. запис. Хід уроку. Ι. Організаційна частина уроку. ІΙ. Перевірка домашнього завдання.

Ви повинні були дібрати і вивчити прислів’я про воду. Зачитайте їх. . — Від березневих дощів земля квітне. — Весна багата водою. — Вода з гір потекла, весну принесла. — Земля найбагатша, вода найсильніша. — Квітень з водою, травень з травою. — Тиха вода береги рве. — З малого джерела велика річка буває. — Де вода, там і верба. — Вода пливе — час минає. — ΙΙΙ. Мотивація навчальної діяльності оголошення теми і мети уроку. 1.Перегляд ілюстрацій на моніторі комп’ютера. — Що об’єднує всі ці малюнки?

Сьогодні наш урок буде присвячено одній чудодійній речовині, без якої не можливе саме життя на Землі. Що ж це за речовина? Відома звіку рідина, Усяк її вживає.

Буває хмаркою вона, Пушинкою буває. Бува, як скло, Крихка, тверда. Це звичайнісінька… . Їй присвячено багато пісень, віршів.

Ось як співає Софія Ротару: 2.Прослуховування фрагменту з пісні. ІV. Актуалізація опорних знань 1.Прослуховування вірша про воду зачитаного вчителем. Жива вода дає життя Всьому живому в світі Якщо живе вода Тоді земля у цвіті Не треба вибухів війни, Живи, жива водице, Для праці хай ростуть сини І жито колоситься 2.Опрацювання прислів’їв підготовлених учнями. — Куди водиця тече, там травиця росте. — В живому джерелі вода студена. — Схожі як дві краплі води. — Вилами по воді писане. — Не братися і за холодну воду. — Росте, як із води.

3. Перевірка та закріплення знань отриманих на попередньому уроці. Робота за комп’ютером. — Цей урок розширить ваші уявлення про воду, які ви отримали на попередньому уроці. Ви вже ознайомились із значенням води для живої природи, вивчили властивості води, знаєте про те, в яких станах зустрічається вода в природі.

Зараз перевіримо ваші знання за допомогою тесту. На моніторах ваших комп’ютерів зображена порожня таблиця. Користуючись текстовим редактором Word та словами для довідок вам необхідно її заповнити. Слова для довідок: вода в природі, рідкий стан, дощ, сніг, крига, твердий стан, роса, іній газоподібний стан, айсберг, бурулька, туман, водяна пара.

4. Фронтальне опитування. — Доповніть речення. З поверхні річок, озер, ставків, морів, а також рослин і тварин вода постійно… . — Де дівається водяна пара? Значить води не Землі стає все менше і менше і через деякий час зовсім не стане? — Як поповнюються запаси води на нашій планеті? — Які опади бувають у різні пори року? — Чому йде дощ або падає сніг? — Коли швидше висихають калюжі — влітку чи восени? Чому? — Як бачите, на ці такі легкі б здавалося запитання не завжди легко відповісти. Тож зараз ми уточнимо ваші уявлення про ці та інші природні явища.

V. Виклад нового матеріалу 1.Проведення дослідів. а) нагрівання води, та спостереження за парою б) збирання склом краплинок утворених парою. в) демонстрація льоду, та його розтоплення. г) підведення підсумків. — Отже в яких трьох станах може перебувати вода у природі? — Де можна побачити воду у рідкому стані? Твердому? Газоподібному? 2. Відгадування загадок: — Крутиться бавиться, берега тримається. — Летить орлиця по синьому небу, крила розкрила, сонце закрила. . — Голуба хустина, червоний клубок по голубій хустині качаєшся, людям усміхаєшся . — Коли мене нема — всі чекають, коли прийду — тікають . Давайте розмістимо малюнки у вигляді ланцюжка.

Почнемо із хмари. . 2. Розповідь казки «Як краплинка подорожує» Була собі краплинка. Вона жила високо в небі в хатинці-хмаринці разом зі своїми сестричками. І кожна з них швидко росла.

Одного разу хмаринка не витримала їх ваги і порвалася. Впали краплинки на землю рясним дощем. На небі засяяло сонечко.

Краплинки нагрілися і перетворилися на невидиму пару. Вони стали легенькими і знову піднялися вгору. А там холодно! Стали вони тулитися одна до одної, щоб зігрітися. І знову утворилася хмарка. Сонечко світило і світило, і все нові і нові краплинки піднімалися вгору.

Хмарка стала такою важкою, що не втримала і порвалася. А краплинки знову впали краплинки на землю рясним дощем. Не любить краплинка сидіти на одному місці. Так вона і подорожує завжди згори — вниз і знизу — вгору.

3.Робота з малюнками. То як нам вдосконалити ланцюжок з малюнків, щоб показати безперервність, нескінченність руху води в природі. 4.Робота з підручником. — Отже сьогодні ми ознайомились з кругообігом води в природі. Зараз ми прочитаємо про це в підручнику з природознавства. — Поясність за малюнком. Фізкультхвилинка VΙ.

Закріплення вивченого матеріалу. 1.Робота за комп’ютером. Робота по групах. а) високий рівень. — самостійно зобразити графічно кругообіг води у природі використовуючи малюнки та автофігури графічного редактора Word. б) достатній рівень В яких станах знаходиться вода, зображена на малюнках? в) середній та низький рівень рівні З’єднайте стрілками малюнок з назвою того стану води, якому він відповідає. VІІ.

Підсумок уроку. 1.Бесіда — Що вам сподобалось на уроці? — Що називається кругообігом води в природі? 2.Виставлення оцінок. VІІΙ.

Домашнє завдання. Вдома прочитати статтю в підручнику, перевірити свої знання про кругообіг за запитаннями і завданнями в підручнику.



Інтегрований урок інформатика + «Я і Україна» «Кругообіг води в природі»

Другие сочинения по теме:

  1. Робробка уроку «Колообіг води в природі» ТИП УРОКУ: засвоєння нових знань. ТЕМА: Що таке коло обіг води в природі? МЕТА: Формувати уявлення про воду: три стани...
  2. Вода — символ життя. Властивості води Мета уроку: збагатити уявлення про воду, її властивості (прозора, чиста, брудна, холодна, тепла), її роль у природі; вчити бачити природу...
  3. Я i Україна . Урок з презентацією Тема. Що належить до природи Мета: — формувати в учнів поняття «природа, «нежива природа, «жива природа; — вчити дітей розрізняти...
  4. Урок. наша держава — Україна Мета: Формувати уявлення та поняття про природне і соціальне оточення як середовище життєдіяльності людини, її належність до природи і суспільства;...
  5. Урок. Україна — незалежна держава Мета: Поповнити знання учнів про українське суспільство; формувати первинне уявлення про Україну як незалежну державу, про державне свято — День...
  6. Інтегрований урок — цікава економіка в 3 класі з елементами диференціації Інтегрований урок — цікава економіка в 3 класі з елементами диференціації Тема. Підприємницька діяльність. Мета. Формувати економічне мислення. Розширювати І...
  7. Урок «Я і Україна» «Мій рідний край» Мета уроку: розширити і поглибити поняття громадянськості, формувати національну Свідомість, почуття гордості за історичне, культурне та духовне життя наших предків,...
  8. Тема урока. зелене диво землі — рослини. різноманітність живих організмів. значення рослин у природі та житті людей Мета: Продовжити формувати поняття Природа нежива І Жива, Уявлення про царства живої природи, значення рослин, різноманітність рослин на землі, про...
  9. Які кольори в пір року в природі Які кольори в пір року в природі Вигляд природи неповторний і різноманітний, навіть звичайне дерево в саду або невеликий кущ...
  10. Урок Грунт. Як дбати про землю Мета: Дати учням уявлення про грунт як верхній пухкий шар землі, на якому зростають рослини; застосовуючи методи дослідницької діяльності, переконати...
  11. Внутрішні води Північної Америки Додатковий матеріал до теми. Північна Америка багата на поверхневі та підземні води. Територією материка протікають безліч великих річок. Річкова мережа...
  12. Урок громадянськості «Україна — наш спільний дім» Урок громадянськості «Україна — наш спільний дім» Мета: ознайомити учнів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України, вивчити основні засади...
  13. УРОК № 4 Тема. Різні види курсорів. Клавіші керування курсором. Мета: Повторити назви пристроїв ПК і їх призначення; ознайомити учнів із клавішами керування...
  14. Розробка уроку з курсу » Я і Україна» 2 клас «Давні ремесла нашого народу» Розробка уроку з курсу » Я і Україна» 2 клас Тема уроку : Давні ремесла нашого народу. Мета: Познайомити учнів...
  15. Олександр Олесь «Україна в старовину», «Наші предки — слов’яни» Мета : Розкрити зміст поезій Олександра Олеся «Україна в ста — Ровину», «Наші предки — слов’яни»; ознайомити з його поетичним...
  16. Осіінь-як і у природі — прийде до всіх Мета. Донести до кожного учня те, що старість приходить до кожної людини; виховувати в них любов і повагу до рідних,...
  17. Відкритий урок читання Комунальний заклад » Нікопольська спеціалізована школа I — III ступенів №5″ Конспект уроку читання 2 клас » Скринька українських казок....
  18. Урок української мови, 5 клас, учитель Вовчок М. Й Тема: Лексика. Однозначні й багатозначні слова. Мета: сформувати в учнів уявлення про лексичне значення слова, його Однозначність і багатозначність; розвивати...
  19. Розробка першого уроку 3 клас «Моя Батьківщина — рідна Україна» Розробка першого уроку 3 клас Тема : Моя Батьківщина — рідна Україна Мета: Розширити і поглибити поняття громадянськості, формувати національну...
  20. Урок хімії у 8 класі «Хімічні властивості основ» Загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 30 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області «Хімічні властивості основ» 8 клас Вчитель хімії...
« РОБОТА З ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ
Мистецтво »



  • Новые сочинения:

    • Урок розвитку усного зв’язного мовлення. 5 клас
    • Сочинение Творческий путь писателя — Александр Иванович Куприн
    • Сочинение на тему Все профессии Важны
    • Обрыв краткое содержание
    • Літературна творчість Лермонтова в період юності
    • О стихотворении Николая Заболоцкого «Журавли»
    • В. Быков «Сотников»
    • Сочинение по повести Куприна «Олеся»
    • А я вам говорю, что нет
    • Сочинение на тему Мой любимый фильм
Обратная связь | Карта сайта


© 2009-2019 | Экзаменационные сочинения